Over  

VDD consultancy

Sven Vandendriessche.jpg
VDD Consultancy is uw beste keuze voor managementconsultancy in de hedendaagse en toekomstige zorgsector!

VDD Consultancy kijkt graag samen met u welke aanpak het beste bij de gewenste (organisatie)verandering aansluit op het gebied van werklastmetingen, kwaliteitszorg en coaching.

Enerzijds voeren wij een grondige analyse uit van uw resultatenrekening, anderzijds doen we een financiële audit van uw RIZIV-inkomsten (Forfaitaire Tegemoetkomingen, Derde Luik en Eindeloopbaan) en dagprijzen.

Bovendien geeft VDD Consultancy advies bij diverse raamcontracten en samen bekijken we het leveranciersaanbod om kostenbesparende resultaten te bekomen.

VDD Consultancy is gespecialiseerd in het individueel bevragen van personeelsleden in de zorgsector. Hierdoor krijgt u een gedetailleerd beeld van de behoeften van uw personeel. Een tevreden personeelslid zorgt immers ook voor een tevreden resident!

 

In het kader van kwaliteitszorg spitsen we ons ook toe op de afname van tevredenheidsonderzoeken bij de residenten.

Die koppelen we aan een benchmarking in de sector, zodat u er zeker van kan zijn dat uw mensen echt gelukkig zijn.

Als extra dienstverlening biedt VDD Consultancy ook een volledige analyse en opwaardering van uw volledige ICT omgeving aan: enerzijds het heropbouwen van uw website, de integratie van Google Ads & Analytics of het volledige gebeuren rond sociale media - en anderzijds het analyseren en optimaliseren van uw ERP/CRM omgeving, inclusief de integratie van gespecialiseerde platformen.

Het VDD-team bestaat uit:

  • Sven Vandendriessche - Managing Director / Senior Consultant
    sven@VDD-consultancy.be
    +32 498 525 505

  • Franklin Vandendriessche – Founding Partner / Senior Consultant
    franklin@VDD-consultancy.be
    +32 475 384 110

  • Johan De Croppe – ICT & Development Manager
    johan@VDD-consultancy.be
    +32 492 313 629

  • Luc Demyttenaere – Finance Manager
    luc@VDD-consultancy.be
    +32 479 033 475

  • Wim Brys - Operational Business Manager
    wim@VDD-consultancy.be
    +32 478 317 617

  • Kathleen Dierens - Care Consultant 
    kathleen@VDD-consultancy.be
    +32 494 524 573

  • Bart Loret - Care Consultant 
    bart@VDD-Consultancy.be
    +32 498 297 819

  • Leen Vincke - Office Management
    info@VDD-consultancy.be
    +32 498 139 711